Universal Uni-Liver

 

Uni Liver- naturalny preparat w tabletkach, z wyciągiem z wątroby bydła argentyńskiego, wzbogacony w witaminy i minerały. Suplement jest bardzo popularny wśród sportowców ze względu na naturalne pochodzenie. Preparat nie zawiera tłuszczu, ani wody, jest za to bogaty w aminokwasy, witaminy i minerały, potrzebne kulturystom i sportowcom siłowym do wzrostu mięśni. Zawiera żelazo, ryboflawinę, kwas foliowy i witaminę B12. W każdej tabletce znajduje się 1950 mg wyciągu z wątroby bydła argentyńskiego, co stanowi około 1600 mg białka.

Suplement diety Uni Liver jest środkiem produkowanym już od 15 lat, jednak cały czas cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród sportowców ze względu na swoje właściwości. Zalecana dzienna dawka tego preparatu to 2-4 tabletki, które należy przyjmować podczas posiłku. Jednak w okresie wzmożonego treningu można ja zwiększyć do 6 tabletek dziennie.

Aminokwasy, jakie wchodzą w skład preparatu, to przede wszystkim alanina, leucyna, walina, glicyna i kwas glutaminowy. Ogólnie preparat Uni Liver to bardzo pożywny suplement, który warto wprowadzić do swojej diety, chociaż, naturalnie, nie może on zastąpić odpowiednio zbilansowanych posiłków energetycznych.