Universal Storm

 

Universal Storm to znana odżywka kreatynowa, powodująca szybki przyrost masy mięśniowej w krótkim czasie, od lat ciesząca się niezmienną popularnością pośród sportowców, obecnie nieco zmodyfikowana, o jeszcze lepszym składzie. Jej cechą charakterystyczną jest formuła z czterema formami kreatyny w celu zwiększenia jej mocy, w nowej zaś postaci jest ich aż sześć.

W skład Universal Storm wchodzą glikocjamina i betaina, które wpływają na zwiększanie produkcji własnej kreatyny, innowacyjny jest także system rozszerzający naczynia AKG. Również jabłczan cytruliny, tauryna i booster energii to podstawowe elementy tego środka. Uważa się, że nowa postać suplementu jest jednym z najsilniejszych środków na świecie pośród obecnie produkowanych, a na pewno najbardziej skutecznych.

Producent zastosował w swojej nowej odżywce, a właściwie w jej nowej postaci Universal Storm jabłczan kreatyny w postaci dwumolekularnej oraz trójmolekularnej, poza tym monohydrat oraz kreatynowy chelat magnezowy. Do tego dochodzi specjalnie opatentowany system umożliwiający transport oraz optymalizatory metaboliczne.

Suplement stosuje się przed treningiem i po, dwa razy dziennie. Miarkę produktu miesza się z wodą. Warte podkreślenia jest, że w preparacie nie ma żadnych kalorii, węglowodanów, ani cukrów, po prostu kreatyna, która zamieni mięśnie w skały, dając im niesamowitą siłę i przyrost.