Universal Shock Therapy

 

Suplement Shock Therapy to odżywka przedtreningowa, która daje bardzo dobre rezultaty przy regularnym jej zażywaniu. Przede wszystkim jej podstawowe działanie to przypływ niezwykłej energii, jaką odczuwa sportowiec. Poza tym zostaje zwiększone unaczynienie mięśni, organizm bardzo szybko się regeneruje, nabiera mocy, dodatkowym plusem zażywania tego preparatu jest nadzwyczajne skupienie na treningu, jakie jest zazwyczaj widoczne bardzo szybko od rozpoczęcia suplementacji.

Jak nazwa suplementu wskazuje, Shock Therapy daje tak zwanego kopa, sportowiec błyskawicznie odczuwa pozytywne efekty zażycia porcji koktailu owocowego, jakim jest ten środek. Działanie odżywki to przede wszystkim energia na treningu, co zawdzięcza dużej dawce antyoksydantów w jednej porcji drinka. Suplement jednak działa także na zwiększenie wytrzymałości mięśni, ich regenerację, a poza tym daje bodziec do działania, sprawia, ze podczas treningu chce się ćwiczyć i ma się więcej na te ćwiczenia zapału i siły.

Shock Therapy usprawnia poza tym centralny układ nerwowy, dzięki czemu można z większą uwagą trenować, skupiać się podczas treningu wyłącznie na ćwiczeniach, ewentualne rozkojarzenie, charakterystyczne dla przemęczenia organizmu, dzięki temu odchodzi w niepamięć. Ze względu na tak silne natychmiastowe działanie suplementu, nie należy go stosować w dni, w które nie odbywa się treningu, a wyłącznie na pół godziny przed ćwiczeniami siłowymi.