Universal Natural Sterol Complex

 

Suplement Natural Sterol Complex to najsilniejszy środek, który jest w stanie zastąpić sterydy anaboliczne. Stosują go sportowcy, którzy chcą zrobić szybkie postępy w budowaniu mięśni, ich struktury, masywności i elastyczności. Odżywka wypełnia tkankę mięśni, wzmaga ich rozwój. Suplement zawiera szereg składników, które w pełnej kombinacji ze sobą działają najsilniej, wpływając na równowagę gruczołową- są to przede wszystkim sterole anaboliczne, naturalne aminokwasy, które zostały wyodrębnione z albumin jaja kurzego, stymulatory energii i termogeniki, a także naturalne substancje wzrostowe, minerały, zioła, metabolity i środki osłaniające.

Jak podkreśla producent, chociaż Natural Sterol Complex jest tak silnym suplementem, jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, sportowcy mogą go stosować we wszystkich fazach treningu. Dzienna dawka preparatu to 6 tabletek, przyjmuje się je trzy razy dziennie po dwie. W skład tabletki wchodzi przede wszystkim białko, ale także wapno, potas, magnez, guarana, chrom, kwas asparginowy, leucyna i glutamina, oraz szereg cennych dla budowania masy i ochrony organizmu pierwiastków.

Opinie sportowców o tym suplemencie są bardzo dobre, po kilku tygodniach przyjmowania preparatu są już spektakularne efekty w postaci większej siły, co znacząco wpływa na coraz lepsze osiągi i przyrost masy mięśniowej.