Universal Gain Fast

 

Odżywka Gain Fast marki Universal Nutrition to bardzo ceniony suplement diety na całym świecie. Producent gwarantuje przyrost masy mięśni bez tłuszczu ani straty kalorii. Suplement maksymalnie zwiększa syntezę białek (jajek i mleka) oraz wysokokalorycznych związków węglowodanowych.

Suplement diety Gain Fast to jedyna odżywka, która zawiera AGC- anaboliczny zespół wzrostu, wszystkie niezbędne aminokwasy, także te o rozgałęzionych łańcuchach, czynniki, które redukują tłuszcz, związki polepszające metabolizm, do których należą żeń- szeń, papaina i szereg innych, a także niezbędne witaminy, minerały i elektrolity, oraz olej MCT, który wpływa na zwiększenie energii i wytrzymałości podczas odbywanego treningu.

Odżywka Gain Fast to odżywka, która istnieje na rynku już wiele lat, niezmiennie popularna i uznawana za jedną z najlepszych, jeżeli chodzi o nabieranie masy. Tylko ona może efektywnie pomóc w gromadzeniu kalorii, niezbędnych, by tworzyły się mięśnie, jakich się oczekuje. Szczególnie osoby, które mają problemy z właściwym przybraniem na wadze, by nie było tłuszczu, jedynie same mięśnie, powinny spróbować zażywać tę optymalną dla nich odżywkę.

Gain Fast dostarcza organizmowi dziennie 3100 kalorii, co jest optymalne dla przybierania na masie. Jednak w swoim składzie zawiera nie tylko mega- kalorie, ale również substancje optymalizujące mięśnie, enzymy pokarmowe, EFA, naturalne sterole roślinne oraz specjalnie wyselekcjonowane zioła.