Animal Stak

 

Universal Animal Stak to niesteroidowy suplement diety, który w naturalny sposób zwiększa zdolności organizmu do wytwarzania hormonów anabolicznych. Dowiedziona jest jego skuteczność w silnym działaniu anabolicznym, podnoszeniu siły i wytrzymałości organizmu podczas wyczerpujących nawet treningów.

Suplement jest odżywką wszechstronną, przeznaczoną przede wszystkim dla profesjonalnych kulturystów, pakowaną w pojedyncze porcje. Animal Stak należy do grupy suplementów z grupy Animal, które są wszechstronne i najwyższej jakości. Jego stosowanie zapewnia maksymalne zwiększenie siły i osiąganych wyników. Poprawia krążenie i wymianę metabolitów, wpływając na naturalne zwiększenie zdolności organizmu do produkcji anabolików, hormonów anabolicznych.

Wchodzące w skład Animal Stak elementy są środkami opatentowanymi i sprawdzonymi w laboratoriach fabrycznych marki Universal Nutrition. Suplement zawiera blokery DHT, oraz czynniki hamujące aromatozę, co również wpływa hamująco na wytwarzanie DHT, zapobiegając przetwarzaniu testosteronu w DHT lub estroden. Odżywka w swoim składzie zawiera także środki, które rozszerzają naczynia, a to jest bardzo pomocne w poprawie krążenia systemowego, dzięki czemu wybrane składniki docierają w te miejsca, które ich potrzebują i o odpowiedniej porze, co również ma duże znaczenie.

Odżywka Animal Stak to naturalny producent testosteronu, który podnosi poziom hormonów anabolicznych i odpowiednio je zagospodarowuje. W opakowaniu znajduje się 21 porcji, które stosuje się codziennie po jednej. W dni treningowe na około godzinę przed treningiem, w dni bez treningów należy przyjąć jedną paczkę do południa.