Animal Pump

 

Kolejny z gamy produktów UNIVERSAL NUTRITION to Animal Pump, suplement kreatynowy, kompletny i łatwo przyswajalny. Podstawowym składnikiem tego suplementu jest kreatyna, optymalnie dobrane dawki różnych form tego fundamentu odżywki dla kulturystów. W jej skład wchodzą jabłczan kreatyny, magnezowy chelat kreatyny, ester etylowy kreatyny, a także inne składniki, jak kompleks substancji odpowiedzialnych za pompę mięśniową, kompleks substancji energetyzujących, oraz mieszankę antyoksydantów, które wspierają układ odpornościowy i kompleks substancji zwiększających objętość komórek mięśniowych.

Animal Pump to wszechstronna formuła, w jednej paczuszce sportowiec dostaje wszystko, czego potrzebuje jego organizm do budowania masy mięśniowej. Jedno opakowanie to 30 takich paczuszek, dzienna dawka to jedna saszetka, przyjmowana na pół godziny przed treningiem na pusty żołądek. W saszetce jest dziewięć małych tabletek, zawierających witaminę C, selen, ekstrakt z nasion winogron, zielonej herbaty, korzenia imbiru, cynamonu i pieprzu czarnego. A do tego otrzymuje się 3000 mg matrixa kreatynowego, który pompuje mięśnie maksymalnie i stale. Produkt ten można łączyć z innymi odżywkami z tej grupy, na przykład Animal Stak 2. Tak jak inne odżywki z serii Animal może być stosowany stale, bez stosowania cyklicznego, jak w przypadku innych produktów kreatynowych.

Odżywkę Animal Pump uważa się za najsilniejszą odżywkę kreatynową stosowaną jako suplement diety przedtreningowy, który zażywają głównie profesjonalni kulturyści, poważnie podchodzący do swoich treningów.